قوانین

کلوب کنسول بان در قالب یک انجمن  برای اولین بار در کشور با ایجاد 9 زیر گروه مشخص به نام " اتحاد" "(Union) تاسیس گردیده است. هدف از ایجاد این انجمن، تعامل بین گیمرهای ایرانی با سبک های متفاوت و علایق گوناگون، نگرشی جدی و نگاهی جهانی به مقوله بازی در فضایی مناسب می‌باشد. امیدواریم که این انجمن در ارتقاء دانش و فرهنگ بازی های ویدئویی نقشی هرچند کوچک ایفا کند.

با تشکر از کاربران عزیز و گرامی در انتخاب سایت کنسول بان و به جهت جلوگیری از مشکلات پیش بینی نشده و بهره مندی هر چه بهتر از مطالب انجمن خواهشمند است قبل از عضویت و ثبت نام دراین انجمن قوانین آن را به دقت مطالعه فرمایید.

1-هر کاربر تنها می تواند در یک اتحاد از اتحاد های 9 گانه عضو گردد.

2-کنسول بان سایتی ایرانی است که بر اساس قوانین ایران فعالیت دارد ، بنابراین شما دوست عزیز نباید فعالیتی برخلاف قوانین جرائم رایانه ای داشته باشید.  این قانون تحت تاثیر مستقیم قانون جرائم رایانه ای بوده و هرگونه ماده و بند موجود در  قوانین جرائم رایانه ای ، جزئی از قوانین پایه کنسول بان محسوب میگردند.

3- تمامی کاربران می‌بایست در هنگام ثبت نام ، از کلمات مناسب جهت نام کاربری خود استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات زشت و نامناسب، اشتراک آن کاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی به انجمن‌ها قطع خواهد گشت. همچنین هر کاربر می بایست تنها یک نام کاربری در انجمن ها داشته باشد و ازایجاد چندین نام کاربری خودداری نماید اکانت هایی که دارای نام کاربری نامناسب و غیراخلاقی و فحاشی و... هستند را حتما به اطلاع مدیرکل انجمن برسانید. چنین اکانت هایی حذف خواهند شد.

4-هر گونه بحث و گفتگو در مورد مسائل سیاسی - دینی - اجتماعی ممنوع می‌باشد.

5-قرار دادن تصاویر شخصیت های سیاسی، مذهبی، غیر اخلاقی و برخی نماد ها در آواتار، امضا، تصویر پروفایل و همچنین آپلود کردن این تصاویر در آلبوم های شخصی تحت هیچ شرایطی مجاز نیست و در صورت مشاهده، تصویر مربوطه حذف و کاربر اخطاری دریافت خواهد کرد. در صورت تکرار دسترسی کاربر قطع خواهد شد.

6-با توجه به اهداف سایت، بحث و گفتگو در اتحادها (Unions)  پیرامون بازی های کامپیوتری، کنسول ها و شبیه سازها مجاز است برای بحث های متفرقه تنها مدیران اتحادها و انجمن قادر به ایجاد گفتگوی جدید در این انجمن می باشند. در صورتی که عنوانی مفید بوده و نیاز به وجود یک گفتگوی مستقل برای آن احساس می کنید با مدیران سایت تماس بگیرید.

7-بحث در مورد راه های عبور ازفیلتر، نرم افزارهای فیلتر شکن و مسائل مرتبط تحت هیچ شرایطی مجاز نیست. در صورت مشاهده، نوشته مربوطه حذف و با کاربر خاطی برخورد لازم خواهد شد.

8-حق حذف یا انتقال یک نوشته یا گفتگو، بدون دلیل و اطلاع قبلی برای مدیران کنسول بان  محفوظ است، که البته در صورت تمایل می توانند در آن مورد توضیح یا اخطار لازم را بدهند.

9-مسئولیت کلیه محتوای (پیام، تصویر، فایل ضمیمه) ارسال شده در انجمن بر عهده کاربر ارسال کننده بوده و سایت در قبال صحت و سلامت این محتوای ارسال شده هیچ مسئولیتی نمی پذیرد.

10-زبان نوشتاری سایت با توجه به زبان رسمی ایران، فارسی است و تمامی کاربران موظف هستند از زبان فارسی در پیام ها و نوشته های ارسالی خود استفاده نمایند. نوشتن محتوا به شکل فینگلیش و یا غیر فارسی در سایت ممنوع است؛ اما استفاده کردن از لغات و اصطلاحات رایج گیم به انگلیسی و ذکر متن یا جملات انگلیسی جهت توضیح و یا درک بهتر مطلب با نگارش صحیح مشکلی ندارد.

11-کاربران در صورت مشاهده هرگونه سرپیچی از قوانین در پست های ارسال شده، در صورت تمایل با فشردن کلید "گزارش دادن" که در تمامی پست های ارسالی موجود است می توانند مدیران آن اتحاد (Union) یا مدیران ارشد انجمن را برای رسیدگی به موضوع آگاه سازند.

12- ارسال و نوشتن یک مطلب در اتحادهای (Unions) دیگر که عضو نیستید ممنوع می باشد ولی پاسخ به پرسش در اتحادهای (Unions) دیگر اشکالی ندارد.

13-برای امنیت بیشتر، جهت گرفتن پاسخ سؤال از اتحادهای انجمن‌ها استفاده نمایید در صورتی که مستقیما با یک کاربر (از طریق ایمیل ، چت و یا هر طریقه دیگری) ارتباط داشته باشید سایت هیچ گونه تعهدی در مقابل بوجود آمدن مشکالات احتمالی نخواهد داشت.

14-ارسال مطالب از سایتهای دیگر با ذکر منبع و مطابق قوانین همراه با ذکر مطلب بلامانع می‌باشد.

15-در صورت عدم پاسخگویی به موضوع ایجاد شده ، کاربر پس از 72 ساعت می‌تواند در آن موضوع برای بروز رسانی مجدد، ارسال انجام دهد.

 

 

 

با تشکر

مدیر کل انجمن